Location:
|
Войти или зарегистрироваться

ART The Frame Конкурс для художников та фотографов

05-10-2021

Переможці кожної з категорій отримають змогу безкоштовно навчатися у КАМА (Київській Академії Медіа Мистецтв) та на авторському курсі Дмитра Богачука у Київській Школі Фотографії, а також отримають цінні призи від Samsung Electronics. Найкращі роботи учасників мають змогу бути розміщеними у додатку галерея мистецтв Art Store для Samsung The Frame

Компанія Samsung Electronics Україна оголосила про початок прийому заявок від українських художників та фотографів на участь у креативному конкурсі ART The Frame. Конкурс для митців має на меті відкрити нові імена в українському культурному просторі та запропонувати креаторам нові можливості для демонстрації своїх творів.

 

Участь у конкурсі можуть взяти українські художники та фотографи віком від 18 років. У період з 1 по 31 жовтня 2021 року  всім охочим потрібно зареєструватися на сайті та завантажити свої роботи за посиланням  https://artframe.com.ua/ у відповідну категорію: «Художники» або «Фотографи». Для кожної з категорій буде представлена окрема тема, яку учасники  мають розкрити у своїх роботах. Для категорії «Художники» тема звучатиме так: «Україна через 100 років», а митці, що змагатимуться у категорії «Фотографи»,  представитимуть своє бачення теми «Моя Україна».

 

Переможців визначатиме професійне журі: двоє переможців з категорії «Художники» матимуть змогу пройти навчання у КАМА (Київській Академії Медіа Мистецтв) на курсі «Artist». Учасники, що  стануть кращими та отримають перше та друге місце у категорії «Фотографи»,  зможуть безкоштовно навчатися на авторському курсі Дмитра Богачука у Київській Школі Фотографії. В обох категоріях роботи, що посядуть треті місця за вибором жюрі, отримають сертифікат на 5000 грн.

Більш того, роботи переможців матимуть змогу потрапити  у галерею мистецтв Art Store для Samsung The Frame та бути представленими для користувачів з усього світу.

 

Урочиста церемонія нагородження переможців транслюватиметься на сайті конкурсу, усі охочі зможуть долучитися та вподобати одну з 15 робіт, що будуть попередньо відібрані журі в рамках конкурсу «Глядацьких симпатій». Переможці конкурсу, чиї роботи отримали найбільшу кількість онлайн-голосів отримають вишуканий та стильний  інтер’єрний телевізор The Frame від Samsung Electronics.

 

Категорію «Художнє мистецтво» оцінюватимуть:

  • Максим Волошин, колекціонер, галерист, співзасновник Voloshyn Gallery:  «Тема конкурсу «Україна через 100 років». Для мене головним є не просто гарно обіграти цю тему, я буду надавати перевагу роботам з сильною концепцією, новаторством та технікою. Об’єкти, які є не просто тенденціями сучасності, а потенційно зможуть стати позачасовими. Важливо побачити цілісність та глибину.»

 

  • Катя Тейлор, артекспертка, менеджерка проєктів сучасного мистецтва, розвиває культурне cередовище країни. Засновниця Port.agency та ГО “Порт Культури”: «У світі, де все створено до нас, важко бути унікальним. Важливо знайти свій голос, новий вислів, свіжий погляд на відомі теми. Тому мене цікавить не стільки вичурність виконавця, скільки оригінальсть ідей та поглядів.»

 

  • Костянтин Лавро, заслужений художник України, лауреат національної премії України імені Т. Шевченка:  «Оцінюючи роботи я насамперед звертатиму увагу на креативність, нестандартне бачення, новизну та оригінальність ідеї.»

У журі категорії «Фотографія»:

  • Олександр Ладанівський, фотограф, тревел-блогер, який знімав у понад 50 країн світу: «Для мене у фотографії дуже важливе креативне бачення, естетика кадру у композиції та кольорі, а також увага до деталей.»

 

  • Сергій Сараханов, фотограф-портретист, який провів понад 150 майстер-класів у Європі та СНД: «В першу чергу мене цікавить власна позиція автора. Я буду  звертати увагу не те,  яким чином розкрита тема конкурсу та наскільки цікаво донесена до глядачів та жюрі. Технічна складова також важлива, я буду звертати на неї окрему увагу під час відбору».

 

  • Соня Плакидюк, найвідоміша фешн-фотографка країни: «Перш за все я звертатиму увагу на вау-еффект: байдуже, за допомогою якого технічного або художнього прийому автор його досягнув. Якщо робота впадає в око і залишає по собі цікавий післясмак — автор не дарма натискав на кнопку».

«Важливим стратегічним напрямком компанії Samsung Electronics є підтримка розвитку мистецтва, про що свідчить численні творчі проєкти не тільки закордоном, але й в Україні. Яскравим прикладом є співпраця з Національним художнім музеєм України (НАМУ), в рамках якої до галереї «Магазину мистецтва» Art Store було додано такі шедеври українського образотворчого мистецтва, як «Козак Мамай» Петра Рибки або «Футуристична фантазія» від Олександри Естер. Завдяки телевізорам The Frame, поціновувачі зможуть додати більше мистецтва у повсякденне життя, адже він здатен відображати вишукані твори відомих художників і фотографів. У вбудованому додатку Art Store представлено більш як 1200 робіт із найвідоміших галерей та музеїв світу: Прадо, Альбертіна, Тейт, Уффіці, Лувр, музей Вікторії та Альберта, НАМУ тощо.  Ми надзвичайно раді започаткувати конкурс ART The Frame в Україні, який спрятиме популяризації сучасного українського мистецтва та допомагатиме відкривати все більше нових талантів у сферах живопису та фотографії», – зазначила керівниця відділу маркетингових комунікацій компанії «Samsung Electronics Україна» Катерина Фесюк.

 

top